وبلاگ و مجله نت‌فارما

سامانه نت‌فارما چگونه کار می‌کند؟

امروزه کسب‌وکارهای زیادی از دنیای نامحدود اینترنت برای بهبود شرایط کاری خود استفاده می‌کنند. صنعت دارو در کشور ما هنوز در بهره‌گیری از کاربردهای اینترنت در تسهیل و بالا بردن پتانسیل کسب‌و‌کار بسیار نوپا به شمار می‌رود. از این‌رو سامانه نت‌فارما از یک‌سال قبل فعالیت و کار خود را در حوزه سلامت هوشمند را به‌منطور کاهش مشکلات موجود در تعاملات میان داروخانه‌ها، شرکت‌های پخش و تولیدکنندگان اقلام دارویی آغاز و در این زمینه کار می‌کند.

سامانه نت‌فارما چگونه کار می‌کند؟

 سامانه نت‌فارما چگونه کار می‌کند؟

نت فارما سامانه هوشمند فروش دارو و مکمل است که تلاش دارد با ایده‌های نوآورانه و موثر تحولات قابل توجهی در صنعت داروی کشور ایجاد نماید. 
سامانه نت‌فارما ارائه دهنده خدمات مختلف برای گروه‌های هدف خود است. این سامانه برای هر گروه از مخاطبین خود پنل‌های جداگانه‌ای با قابلیت نصب روی همه سیستم عامل‌ها طراحی کرده است. امکانات این پنل‌ها مطابق با نیازهای هر دسته از مخاطبین و در راستای رفع مشکلات فعلی آنان طراحی گردیده است.


با پیوستن شرکت‌های پخش متعدد به این پلتفرم هوشمند، بازارگاه عظیمی برای خرید عمده اقلام دارویی و مکمل‌ها در اختیار داروخانه‌ها قرار می‌گیرد.

شرکت‌های پخش و سازنده اقلام دارویی در سامانه نت‌فارما می‌توانند با استفاده از پنل دیجیتال‌مارکتینگ خود اقدام به برگزاری جشنواره‌های فروش مختلف نموده و با کمک کارشناسان مارکتینگ نت‌فارما تخفیف‌های خود را بهینه‌سازی و در افزایش فروش و کاهش هزینه‌های خود گام بلندی بردارند.

پنل طراحی شده برای داروخانه‌ها در سامانه نت‌فارما  شامل مزایای منحصر به فرد متعددی برای آن‌هاست. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به امکان مقایسه شرایط یک محصول در شرکت‌های پخش‌های مختلف برای داروخانه‌ها اشاره کرد.

اگر تاکنون در سامانه نت فارما  ثبت‌نام نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات کاملی را از نحوه عضویت و کار با سامانه نت‌فارما دریافت کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «سامانه نت‌فارما چگونه کار می‌کند؟»

  1. بازتاب: خدمات نت فارما برای داروخانه ها

  2. بازتاب: خدمات نت فارما برای شرکت های پخش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

info@netpharma.ir

۰۲۱-۹۱۰۰۱۰۴۱

۰۹۳۸۱۴۲۲۰۲۹

تهران، میدان آزادی، ابتدای بزرگراه لشکری، نبش بیمه سوم (خیابان شهید رستمی)، پلاک 37، مرکز نوآوری تکنوتجارت، شرکت نت‌فارما

netpharma@