وبلاگ و مجله نت‌فارما

خدمات سامانه نت فارما برای شرکت های پخش

شرکت‌های پخش دارویی دسته دیگر از مخاطبین نت‌فارما هستند که نیز از اهمیت بسیار ویژه‌ای در صنعت دارویی کشور برخور هستند. سامانه نت‌فارما قابلیت‌های زیادی برای کاهش چالش‌های فعلی شرکت‌های پخش و مشکلات آتی آن‌ها ارائه داده است. در ادامه به بررسی خدمات نت فارما برای شرکت‌ های پخش خواهیم پرداخت.

مشکلات شرکت‌های پخش دارو و اهمیت پیوستن آن‌ها به نت‌فارما

یکی از مشکلات شرکت‌های پخش دارو این است که فروشندگان آن‌ها در مدت زمان حضور خود در محل داروخانه بیش از 100 محصول را نمی‌توانند معرفی کنند. این در حالیست که بطور معمول شرکت‌های پخش دارویی بین 2000 تا 4000 قلم کالا در سبد محصولی خود دارند و با شرایط فعلی تعداد زیادی از محصولات این شرکت‌ها فرصت معرفی به داروخانه‌ها را پیدا نمی‌کنند. 

خدمات نت فارما برای شرکت های پخش
بیشتر محصولات شرکت‌های پخش به علت زمان اندک حضور ویزیتور در داروخانه، به مشتری معرفی نمی‌شوند

از سویی تعداد محصولات دارویی و شرکت‌های تولیدکننده آن‌ها نیز رو به افزایش هستند و معرفی و مجاب‌کردن داروخانه‌ها برای خرید محصولات جدید به داروخانه‌ها یکی دیگر از چالش‌های پخش‌های دارویی بشمار می‌رود.

علاوه‌بر این‌ها پیش‌بینی می‌شود که افزایش روز افزون تعداد داروخانه‌ها هم به یکی از دغدغه‌های شرکت پخش دارویی در سال‌های آتی بدل گردد. با چند برابر شدن داروخانه‌ها، مشتریان شرکت‌های پخش افزایش می‌یابد. در نتیجه شرکت‌های پخش ناچارند برای پاسخگویی به مشتریان خود، پرسنلشان را افزایش دهند. این افزایش پرسنل به فروشندگان منحصر نمی‌گردد. زیرا هر فروشنده در شرکت پخش از سمت 3 نفر پشتیبانی می‌شوذ.
بنابراین هزینه زیادی در بخش منابع انسانی به شرکت پخش تحمیل می‌شود.

فروش آنلاین می‌تواند مشکل نمایش محصولات به داروخانه‌ها را مرتفع نماید. اما فروش آنلاین نیازمند برنامه‌ریزی کاملی در زمینه بازاریابی آنلاین است.
سامانه نت‌فارما در این زمینه تلاش کرده و یک برنامه راهبردی و موثر را تهیه و آماده ارائه به شرکت‌های پخش دارو کرده‌است.

خدمات سامانه نت فارما به شرکت‌های پخش
افزایش روز افزون تعداد داروخانه‌ها در سال‌های آتی یکی از مشکلات شرکت‌های پخش خواهد بود

خدمات نت فارما برای شرکت های پخش دارو

سامانه نت‌فارما یک بازارگاه آنلاین است و چندین شرکت پخش دارویی می‌توانند بصورت همزمان به آن متصل باشند. داروخانه‌ها می توانند با ورود به نت فارما کلیه محصولات این شرکت‌ها را مشاهده نموده و به ثبت سفارش بپردازند. اما همانطور که گفته شد برای داشتن فروشی موفق در فضای آنلاین، حضور در فروشگاه آنلاین کافی نیست.
از این‌رو علاوه بر ارائه سازوکار فروش آنلاین به شرکت‌های پخش، یک پنل مدیریت بازاریابی آنلاین هم در سامانه نت فارما در دسترس شرکت‌های پخش دارویی قرار داده می‌شود.

  • شرکت‌های پخش می‌توانند تمام تخفیف‌های رایج بین شرکت‌های پخش دارویی و داروخانه‌ها را در پنل بازاریابی خود تعریف کنند. علاوه‌بر این امکان برگزاری انواع جدیدی از برنامه‌های تخفیفی هم در این پنل‌ها به شرکت‌های پخش ارائه می‌شود.
  • امکان تبلیغ محصولات جدید و نمایش شرایط فروش در فروشگاه آنلاین شرکت پخش و برگزاری کمپین‌های متعدد در سامانه نت فارما از دیگر امکانات این پنل بازاریابی آنلاین نت فارماست که می‌تواند نقش موثری در افزایش خرید بیشتر از شرکت‌های پخش داشته و داروخانه‌ها را به خرید بیشتر از این شرکت‌های پخش ترغیب کند.
خدمات نت فارما برای فروش بیشتر شرکت های پخش دارو
افزایش محصولات جدید و تولیدکنندگان آن‌ها یکی از چالش‌های شرکت‌های پخش دارویی است

باور ما این است که شرکت‌های توزیع دارویی می‌توانند با استفاده  از امکانات پنل کاربیشان، تخفیف‌ها و شرایط فروش خود را تا حد زیادی  بهینه‌سازی نموده و با کمک امکانات نوآورانه نت فارما،  گام‌های بلندی در کاهش هزینه‌های خود و افزایش میزان فروششان بردارند.

سامانه نت‌فارما امکانات نوآورانه منحصر به فرد دیگری هم در اختیار شرکت‌های پخش قرار می‌دهد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود

  • امکان برگزاری جشنواره‌های فروش روزانه و ساعتی
  • امکان فروش بیشتر با شرکت در بازار روز هفتگی
  • ارائه محصولات در خرید گروهی نت فارما

 

حضور در سامانه نت فارما و استفاده ار امکانات پنل آن برای شرکت‌های پخش کاملا رایگان بوده و تنها در صورت فروش محصولات پخش در این سامانه، شرکت پخش باید کمیسیون توافق شده‌ایی که در قرارداد همکاری با نت فارما مشخص میگردد را به سامانه بپردازد.

سامانه نت فارما چگونه کار می‌کند

نت فارما سامانه هوشمند فروش دارو و مکمل است که تلاش دارد با ایده‌های نوآورانه و موثر تحولات قابل توجهی در صنعت داروی کشور ایجاد نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

info@netpharma.ir

۰۹۳۸۱۴۲۲۰۲۹

netpharma@