وبلاگ و مجله نت‌فارما

خدمات سامانه نت فارما برای داروخانه‌ها

داروخانه‌ها از مخاطبین اصلی سامانه‌ نت‌فارما هستند. نت فارما در بستر اینترنت و با ارائه  یک پلتفرم هوشمند آماده ارائه خدمات به داروخانه‌ها و شرکت‌های پخش دارو است.در ادامه به بررسی خدمات نت فارما برای داروخانه ها و معرفی امکانات پنل کاربری داروخانه می‌پردازیم.
 ورود داروخانه‌ها به این پنل دیجیتال مارکتینگ می‌تواند در بهبود وضعیت صنعت دارویی، افزایش فروش و بالا بردن عملکرد خود تاثیر بسزایی داشته‌باشد.  

خدمات نت فارما برای داروخانه ها - معرفی پنل کاربری داروخانه

 

معرفی پنل کاربری و خدمات نت فارما برای داروخانه ها

سامانه نت‌فارما برای ارائه خدمات خود، برای داروخانه‌ها یک پنل کاربری طراحی کرده‌است که در ادامه به بررسی ویژگی‌ها و امکانات آن می‌پردازیم.

پنل داروخانه با قابلیت تعریف نام کاربری و رمز اختصاصی و سطوح دسترسی مختلف برای کارکنان داروخانه، در دونسخه موبایل و دسکتاپ به داروخانه ها ارائه می‌شود. 

 

ویدئو آموزشی کار با پنل کاربری


عضویت در سامانه نت‌فارما برای داروخانه ها کاملا رایگان است. داروخانه‌ها می‌توانند به راحتی وارد پنل کاربری شده و عضو سامانه نت‌فارما شوند.


امکانات و خدماتی که نت‌فارما برای داروخانه مهیا کرده است شامل موارد زیر است:

1. امکان خرید در تمام ساعات شبانه روز

2. امکان دریافت پیامک یا نوتیفیکیشن در تمام مراحل خرید و نهایی سازی فاکتور

3. امکان مقایسه شرایط فروش پخش‌های مختلف بر روی یک محصول

مسئولین خرید داروخانه‌ها می‌توانند با جستجوی نام یک محصول در پنل خود در سامانه نت فارما، به راحتی شرایط فروش شرکت‌های پخش مختلف را در یک لیست مشاهده، بررسی و مقایسه نموده و به صرفه‌ترین مورد را برای خود پیدا و ثبت سفارش کنند.

4. امکان خرید از چند شرکت پخش در یک فاکتور

داروخانه‌ها می‌توانند در طی یک فاکتور بطور همزمان از تمام شرکت‌های پخش موجود در سامانه خرید کنند. کافیست در فروشگاه هر شرکت پخش محصول مورد نظر خود را به سبد خرید ارسال کرده و پس از اتمام انتخاب محصول، سفارش خود را نهایی کنند.

5. امکان خرید بصرفه در جشنواره‌ها و کمپین های متعدد

یکی از مزایای نت‌فارما امکان برگزاری ساده جشنواره و کمپین‌های متعدد فروش است. یکی از اهداف نت فارما تلاش برای بهینه‌سازی تخفیف‌های شرکت‌های پخش است. این امر امکان ارائه تخفیف‌های هدفمند بیشتر و متنوع‌تری را برای داروخانه‌ها ایجاد خواهد کرد.

6. امکان مشاهده تغییر قیمت‌ها

داروخانه‌ها می‌توانند در بخش تغییر قیمت‌ها از اخرین تغییر قیمت محصولات آگاه شده و به راحتی در همین بخش به سفارش خود را ثبت کنند.

7. امکان کسب امتیاز در ازای فعالیت‌های متعدد و دریافت جوایز دلخواه معادل امتیازات دریافتی

داروخانه‌ها می‌توانند در ازای تک‌تک فعالیت‌های خود در سامانه نت فارما امتیاز دریافت کنند. امتیازات کسب شده توسط داروخانه‌ها در جعبه جوایز سامانه قابلیت تبدیل به جایزه خواهند داشت. جوایز این بخش تنوع بالایی داشته و هر داروخانه می‌تواند از میان گزینه‌های همسطح با امتیاز کسب شده‌اش، جایزه‌ای به دلخواه انتخاب کند.

8. امکان ارتباط‌گیری آسان با شرکت‌های پخش و ارائه پیشنهاد ویژه برای خرید یک محصول به شرکت‌های پخش

داروخانه‌ها می‌توانند از طریق سامانه نت فارما به‌راحتی برای شرکت پخش پیام و درخواست ثبت کنند. بخش مدیریت پیام‌ها در پنل داروخانه شامل سه بخش مشکلات کیفی، مشکلات خدماتی و پیشنهادات است.

9. امکان راس گیری بر روی فاکتورها

فاکتورها همگی دارای فرجه یا همان زمان سررسید چک پرداخت هستند. در بخش پروفایل، داروخانه می‌تواند چند فاکتور را با هم انتخاب نموده و با استفاده از امکان رآس گیری بررسی کند که کدام فاکتورها با هم می‌توانند سررسید چک طولانی تری زا داشته باشند.

سامانه نت فارما چگونه کار می‌کند

نت فارما سامانه هوشمند فروش دارو و مکمل است که تلاش دارد با ایده‌های نوآورانه و موثر تحولات قابل توجهی در صنعت داروی کشور ایجاد نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

info@netpharma.ir

۰۲۱-۹۱۰۰۱۰۴۱

۰۹۳۸۱۴۲۲۰۲۹

تهران، میدان آزادی، ابتدای بزرگراه لشکری، نبش بیمه سوم (خیابان شهید رستمی)، پلاک 37، مرکز نوآوری تکنوتجارت، شرکت نت‌فارما

netpharma@